با توجه به رزومه مدیریت و کارکنان شرکت فناوری آرین ارتباط کاسپین، تخصص و فعالیت اصلی شرکت بر روی سامانه­های نگهداری و بهینه سازی و بهسازی شبکه موبایل بنیان نهاده شده است.

این شرکت در سال 89 قراردادهای اجرایی در حوزه بهینه سازی شبکه موبایل و درایو­تست را در چندین مخابرات استان و سازمان تنظیم مقررات داشته است. در سال های 94 و 95 تست های SSV و پروژه درایوتست روستایی برای شرکت نقش اول کیفیت و سازمان تنظیم مقررات انجام داده است. لازم به ذکرست این شرکت در 4 دوره متوالی تجهیزات پیمانکاران سازمان­تنظیم­مقررات را طی سال­های 94،95،96و 97 تأمین نموده است.

در سال 90 این شرکت پروژه سامانه های هوشمند خنک سازی نسل جدید جهت کاهش مصرف انرژی را کلید زده و در انتهای این سال محصول جدید خود به نام AECS-2000 که سامانه هوشمند فری کولینگ بوده است؛ طراحی و روانه بازار نمود.

در سال 91 این شرکت موفق به نصب حدود 200 دستگاه سامانه هوشمند فری کولینگ نسل جدید در شبکه همراه اول شده است که در تمامی مناطق رضایت کامل داشته است. در ابتدای سال 91 این شرکت کولر جدید و منحصر به فرد خود که قابلیت تغذیه از AC و DC که منحصراً برای سایتهای BTS طراحی شده است را معرفی کرده، که بیش از 250 دستگاه در شبکه همراه اول نصب و راه اندازی شد.

در سال92 این شرکت موفق به اخذ تأییدیه فری کولینگ از شرکت همراه اول شده. در سال 92 اولین کولرهای نسل جدید Outdoor را این شرکت طراحی،تولید و وارد بازار نموده است. اولین فروش این شرکت در سال 92 به استان فارس بوده است، که در این مدّت حتّی یک خرابی به این شرکت گزارش نشده است که نشان از کیفیت بالای این کولرهاست. و تا کنون بیش از 300 کولر در شبکه همراه اول و ایرانسل نصب و راه اندازی شده است.

در سال 94 شرکت ایرانسل نیز به جمع مشتریان این شرکت پیوست و تا کنون بیش از 1000 دستگاه در سایت های همراه اول و ایرانسل نصب و راه اندازی شده است.در سال های 94 و 95 تست های SSV و پروژه درایوتست روستایی برای شرکت نقش اول کیفیت و سازمان تنظیم مقررات انجام داده است. لازم به ذکرست این شرکت در 4 دوره متوالی تجهیزات پیمانکاران سازمان­تنظیم­مقررات را طی سال­های 94،95،96و 97 تأمین نموده است. در سال 94 این شرکت موفق به عقد قرارداد به ارزش بیش از بیست میلیارد ريال برای فروش کولرهای دو منظوره AC/DC هوشمند با شرکت نقش اول کیفیت گردید. از سال 94 تا کنون به طور اختصاصی در زمینه تولید نرم افرارشبکه موبایل به نام USER experience فعالیت مینماید که در حال بررسی توسط شرکت همراه اول و ایرانسل می باشد.همچنین در 8 استان عملیات درایوتست شبکه های ارتباط سیار آغاز گردید در ادامه با افزایش دامنه کاری شرکت تا کنون برای دو دوره متوالی درایوتست پوشش شبکه های ارتباط سیار تمام کشور بر عهده این شرکت قرار گرفت.

در سال 96 به عنوان مشاور فنی و تأمین­کننده تجهیزات و تهیه اتوماتیک گزارشات در کنار شرکت کاوشکام آسیا قسمت اعظمی از پروژه درایوتست کشوری سازمان تنظیم مقررات را عهده­دار شد و در طی دو فاز تا اواخر سال 97 این پروژه را به سرانجام رسانید.

در سال 98 انجام SSV فاز 7.5 شرکت ناک را به سرانجام رسانید و در انتهای سال موفق به عقد قرارداد طراحی و تولید سامانه جامع مدیریت درایوتست گردید. لازم به ذکرست سامانه فوق تحوّل عظیمی در حوزه تست­کیفیت­شبکه­موبایل را در پی­خواهد داشت، که هم­اکنون در سال 99 چندین فاز اصلی این پروژه تحویل گردیده است

 

موارد مرتبط

  • تهران - خیابان وزرا - کوچه چهاردهم - پلاک 3 واحد2
  • 98-21-28424880+
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال یک پیام

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
بالا